Alaver: Jaak Mael on eeldused teha pühapäeval hea sõit

25.02.2010 00:02; toimetas Siim Boikov, allikas: ERR Sport
image
Foto: Nordic Focus

Eesti murdmaasuusatamise koondise peatreener Mati Alaver ütles intervjuus ETV-le, et tõsisem analüüs teatemeeskona ebaõnnestumise üle tehakse pärast olümpiat, kuid Jaak Mae esitus sisendas talle optimismi.

"Täna me olime väga tagasihoidlikud ja ilma Andruseta see koht tuligi 14. Me ei olnud konkurentsivõimelised," ütles Alaver. "Jaagu sõit on mõõdukat optimismi sisendav ja tal on kõik eeldused teha pühapäeval hea sõit," lausus Alaver napisõnaliselt.

Peatreeneri sõnul tehakse põhjalikum analüüs mängude järel. "Kindlasti me tahame, et meil oleks kogu aja nii tugevaid suusatajaid nagu Kristina, Andrus ja Jaak. Karm tegelikkus on see, et sellised talendid ei sünni meile iga aasta." 

LISA KOMMENTAAR

Autoriseerimine
Kasutajatunnus  
Parool  
Registreeru

KOMMENTAARID(4)

 • vello

  26.veebruar 2010 16:37

  Ma lugesin äsja uuesti Timo Tarve kirjutist (ERR spordiuudised 23.10. 2009.) pealkijaga: Eesti suusakoondis on valmis parimaks kui kunagi varem.

  Võimalik, et viimased stardid õnnestuvad, aga võibolla ka mitte. Tänases LLs oli nupuke sisuga: Northug värise, Veerpalu ja Mae suusarajal nalja ei tee. Võibolla ei tee, aga võibolla ka teevad.

  Arvan, et stardis on rohkem kui need kolm nimetatut, ja võitja selgub, kui võistlus läbi on.

  Varasemad ennustused täitunud ei ole, sest ka K.Šmigun-Vähi jahtis ju kulda.

 • professor

  27.veebruar 2010 13:32

  ootame parimat, pelgame halvimat...

 • Habe

  20.mai 2010 09:34

  asas

 • Habe

  20.mai 2010 09:36

  asa

1 
ALAD
Vaata kõiki